+90 312 348 53 49

Kiralama Koşulları

KİRALAMA KOŞULLARI


SÜRÜCÜ BELGESİ VE KİRALAMA YAŞI


En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip 21 yaşında olma koşulları aranır.


KİRALAMA SÜRESİ


En az kiralama süresi 48 saattir.


UZUN SÜRELİ KİRALAMA


En az kiralama süresi 30 gündür. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofisimizi arayınız.


FİYATLARA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR


Fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. Akaryakıt, Hasar Sorumluluk Sigortası (Kasko), Hırsızlık Sigortası, SOS Süper Ferdi Kaza Sigortası, Tek-Yön Ücreti, Teslim Etme / Teslim Alma Ücreti, Bebek Koltuğu Ücreti ile %18 Katma Değer Vergisi DAHİLDİR  Araçların müşteriye teslimi benzin dolu ya da boş yapılır. Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alınır.


TEK-YÖNLÜ KİRALAMALAR


Aracın başka bir şehirde iadesi durumunda, kira süresine bakılmaksızın Tek-Yön ücreti uygulanır. Ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimizi veya Satış Ofislerimizi arayabilirsiniz.


İLAVE SÜRÜCÜLER


Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi / kişilerce kullanılabilmesi; ilave sürücü / sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin, ücret karşılığında olmak üzere, Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve /veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi / kişiler ayrı, ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar. Fiyat ve ayrıntılı bilgi için ofislerini arayınız.


TESLİM ETME VE TESLİM ALMA


ofislerinin bulunduğu şehir ve beldelerde, belediye sınırları içerisinde olması koşulu ile, araçların müşteriye teslimi ve müşterinden teslim alınması ücretsizdir. Ancak ofisinin bulunmadığı şehir ve yörelerde yapılacak teslim etme ve teslim alma hizmetlerine ücret uygulanır. Daha fazla bilgi için seyahat acentenizi veya ofislerini arayınız.


TESLİM GECİKMELERİ


Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan gecikmelerde, her saat için, sözleşmeye uygulanan kira fiyatının 1/3?ü, 3 saati aşan gecikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır.


ÖDEME


Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında Nakit, EFT, Visa, Eurocard, Master Card, Access veya bilinen diğer kredi kartlarından biri ile tahsil edilir.


TRAFİK CEZALARI


Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir. yapılan tüm masraflar kiracıya aittir.


DİĞER HİZMETLER


Bebek Koltuğu gereksinimleri, 48 saat önce haber vermek koşulu ile temin edilir. Ücret için seyahat acentenizi veya ofislerini arayınız.


Yurt içi ve yurt dışında ihtiyacı duyulan Şöförlü Lüks Araç talepleriniz için ofislerini arayınız.


ÖNEMLİ NOTLAR


Her hangi kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza,hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3,cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir. Daha fazla bilgi için ofislerinden Sigorta Çeşitleri & Bilgileri broşürü isteyiniz.


Aracın arızalanması veya herhangi bir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda, aşağıdaki telefonlardan yardım temin edilebilir.

TEL:0090 533 7754282